Dvoudenní závod znamená, že všechny kategorie cvičí oba dva dny t.j. 8. a  9. září 2012, dle časového harmonogramu. (Týká se to i závodníků soutěžících ve vloženém závodě ZZO).

Na cvičišti Sahara Podlešín bude pro Vás vybudováno zázemí jako např:

A)    velké vojenské stany, kde bude možnost se ukrýt před nepřízní počasí (když bude pršet, nebo když bude veliké horko). Z těchto stanů bude možnost sledovat dění na place.

B)     zajištěna dodávka elektřiny formou elektrocentrál, zajištěna aparatura pro celé cvičiště

C)    nádrže s vodou včetně umyvadel

D)    stánek s občerstvením, kde se mohou nejen závodníci, ale i přihlížející občerstvit pitím všeho druhu, plus domácí kuchyní – od polévky po hlavní jídla a grilované porkmy všeho druhu.

E)     naše pozvání přijal i předseda ČKS Jaroslav Šmolík

F)     celé dění bude sledovat profesionální fotograf svým objektivem, zajisté na Vaši žádost vyfotografuje Vašeho čtyřnohého miláčka, kde si budete přát  

G)    budou zde přítomni po celou dobu akce i zástupci Psích sportů, časopis Pes přítel člověka je v jednání a zpravodajství TV NOVA.

H)    závěrečné vyhlášení bude obsahovat :

-          vyhlášení jednotlivců v jednotlivých kategoriích

-          vyhlášení nejlepší poslušnosti, stopy a spec. cviků každé kategorie

-          nejmladší a nejstarší účastník závodu

-          vyhlášení plemen

-          vyhlášení družstev ( na závodníky čeká milé překvapení)

I)       přítomnost slíbili i obchodníci s psími potřebami i potřebami pro psovody

J)       pro psovody budou připraveny v sáčku bezpachové předměty podle NZŘ na speciální pachové práce a stopy proto, aby naprosto všichni měli stejné závodní podmínky

K)      večer je možnost posedět při hudbě, příjemném jídle a pití 

 

Pro informaci, co jsme udělali a proč:

  • Vzhledem k tomu že, jistotu a záruku kvality vidíme ve zkušenosti rozhodčích s malými plemeny, proto jsme se rozhodli pro rozhodčí Bc Vildu Babičku m. s., který je spolutvůrcem s Břetislavem Ťujíkem m. s. nového zkušebního řádu. Bc Vilda Babička m. s. vždy posuzoval na mistrovství kníračů naprosto korektně,  bez připomínek psovodů. K malým plemenům má naprosto korektní přístup.

        Jeho spolupracovníky Bc Stanislava Beníška a Břetislava Ťujíka m.s. znáte již z loňského závodu - Otevřeného přeboru ČR malých plemen 2011.

 

  • Rádi bychom, aby všichni zúčastnění měly ty nejlepší podmínky ke složení zkoušky, tedy ke splnění limitů. Kdo jej splní, tak zkoušku bude mít zapsanou.

 

  • Harmonogram závodu bude vypracován až po uzávěrce.